Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Ümraniye Olgun Kumral Kadın Yağmur
Ümraniye Kadın  Kızıl Azra
Ümraniye Kadın Kızıl Azra

Ümraniye Olgun Kumral Kadın Yağmur

Her zaman seçkin şahıslar ile beraber olmayı seçim eden Ümraniye olgun kumral Kadın Yağmur unutulmaz zamanların Kadını olmayı seçim ediyor. İşte sizlere bu biçimde seslenerek kendimi tanıtmak aynı zamanda aramızdaki köprüyü daha da sağlamlaştırmak istiyorum. En başta söylemek istediğim  sikiş tecrübelerim, sizleri zevk yağmurları altında ıslanmanızı sağlayacak biçimde gelişmiş gidişattadır. 26 yaşında geniş bir beden yapısına sahip, diri ve orospu kalçaları olan, bir Kadınım. Yaşamı her zaman özgür bir biçimde yaşamayı seçim ediyorum. Bu biçimde kendimde beraber yanımda olanları da özgür sezdirmek için her türlü deliliği yaparım. Geçmişten bugüne yaşam stilim tamamen kendi düşüncelerim güzergahında asıllaştı. Hiç kimsenin fikrine ve manipülasyonuna gerek dinlemeden bu yaşa geldim. Aile yaşantısı hakkında fazla bir bilgi sahibi değilim. Bu sebeple konutluluk veya bir şahsa bağlı kalmış yaşantı düşünmüyorum.  Özgür istemim ile sikiş yapmaktan ve erkeklerle delice Cümbüşün tadına varmak dayım. İlişki sırasında hakimiyetin bende olmasını seçim ederim. Aynı zamanda kılıf kullanarak sıhhatli bir mutlu son yaşamanızı istiyorum. En hoş çekici yanlarımı seçkin beylere göstermekten asla çekinmem

Olgun Kumral Kadın Hizmeti Veriyorum

Ümraniye Olgun Kumral Kadın  Yağmur

Ümraniye Olgun Kumral Kadın Yağmur

Nitelikten ödün vermeyen ve asla çizgisinden şaşYabancı Fahişen bir Kadın olduğum için sevgiyi, aşkı, coşkuyu ve zevki her zaman en üst seviyede yaşamaktayım. Beraber olduğumuz zaman öncelikle egoistlik yaparak kendim zevk almayı düşünüyorum. Fakat sonrasında ben para karşılığı sikiş yapan Kadın olduğum usuma gelerek partner memnuniyeti mevzusunda daha tedbirli davranYabancı Fahişe başlarım. Öyle deli tutumlarım olduğu için Ümraniye Kadın çalışmalarımda partnerleri mi aralıksız afallatmaktayım. 56 kilo özelliğim olduğu için kucak dansı mevzusunda  acayip fikirler ortaya çıkarıyorum. Tecrübelerim ve daha evvelden edilmiş olduğum deneyimlerim sayesinde her türlü pozisyonu çekinmeden ve güçlük sürüklemeden hakikatleştiriyorum. Sıkı ve diri bir beden üretim olduğu için sevişme mevzusunda asla pürüz çıkartmadan zevkin en hoşunu yaşatmaktayım. Geçmişte yaşadığım bir hayli mesele bugün katı temkinler almama neden oldu. Kendi konutumda sunmuş olduğum hizmetlerde rastgele bir güvenlik veya arkası maksat gibi gidişatlar olmamakta. Fakat fit bedenimi sizlerin önüne serdiğim otel odalarında veya sizlerin evinde bazen sert tepki ile karşılaşabiliyorum. Paramı almadan döndüğüm seanslarım mevcuttur. İşte bu gibi gidişatlar için ben de kendime göre temkinler yarattım.

İşimin ilk senelerinde çok zevkli coşkuyla Manita tadında birliktelikler yaşayarak iyi bir başlangıç yapmıştım. En unutamadığım ve bugünkü ihtiyatları almama neden olan ilişkim sikiş öyküsü olarak sizlere anlatacağım. Bu benim yeisle andırdığım bir vaziyet olmakta. Beni evine çağıran bir partnerim zengin iş adamı olduğunu söyleyerek benim iştahını kabarttı. Kendi kendime kurduğum Kadın Ümraniye hayallerde yaşayacağım zevki, alacağım bahşişi ve kendime ait edineceğim konutu düşünmeye başlamıştım. Evine gittiğimde gerçeğinde ilk bakışta vaziyeti kavradım. Zengin iş adamı olmadığını, yalnızca zevk için evine Kadın attığını kavramıştım. Fakat kapıdan içeri girdikten sonra dönüşü olYabancı Fahişen bir yola girdim. Kendisi bana bir atmaca gibi saldırıp daha hiç beni uyarmadan doğrudan Götten verenıma zorlaYabancı Fahişe başladı. Bu biçimde bir ilişki istemediğimi söylememe karşın güçlü bir erkek olduğu için çırpınışlarım bir fayda elde etmeme yeterli olmuyordu. Ben de zevk almak için kendime vazgeçtim. Orada yaşadığım ilişki bana zevk değil ıstırap olmuştu. Hatta üstüne beklediğim Kadın partner fiyatları seviyesindeki paranın yarısını alevlendirip beni kapı dışarı etti.

Öyle tipleri nerde olsa tanırım. Fakat zaman geçtikten sonra kendisini başka bir  meslektaşımla barda otururken gördüğünde yanımdaki erkek dostlarımla tam kinimi orada aldım. Bugün itibariyle kendisinin Kadınlardan olan alacakları tamamen ödenmiş oldu. Sevişmek, zevk almak, sevgiyle sarılmak varken bu stil tavırlar bazen işimizin ne kadar güç olduğunu sarih bir biçimde gösteriyor. Yaşadığım o ıstırap dolu birliktelik ardından kendi kendime temkinler aldım. Özellikle görüntülü görüşme yapmadan partnerlerimle asla buluşmam. Konutumun dışında buluşmalarımı seçkin alıcılarımla yapıyorum. Bu gidişatta coşku dolu zaman geçirmek beraber sikiş yapmak cinselliğinizi doyurmak sohbet ederek meselelerinizden uzaklaşmak istiyorsanız ben size Ümraniye Kadın Kadın özelliği sayesinde en hoş seansları sunmaktayım. Uzun uzun sizleri dinleyerek, bir Kadınla sohbet etkenin sevincini yaşatarak ve stres yüklü İş yaşamınızdan uzaklaşarak pozitif enerji kazanmanıza destek olmaktayım.

Hakkında admin

Bir cevap yazın