Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Ümraniye Kocaman Göğüslü Kadın Meryem
Ümraniye Kocaman Göğüslü Kadın  Meryem
Ümraniye Kocaman Göğüslü Kadın Meryem

Ümraniye Kocaman Göğüslü Kadın Meryem

22 Kocaman göğüslerimi avuçlamak isteyen beyler burada mı? Çok hoş, sizleri gördüğüme çok coştum. ŝimdi Ümraniye Kocaman Göğüslü Kadın Meryem olarak öncelikle sizlere kendimi ibraz etmek isterim. 34 yaşında oldun, 168 boyunda, 65 kilolarında sikişapel bir hatunum. Hemen hemen her erkek benimle uyumak ister ve uyuduğu zaman aldığı hazzı başka bir Kadından alamaz.

Ümraniye Kadın Kadın hizmetimi konutumda vermek istiyorum. Seçkin beylerle olan görüşmelerimi otellerde yapabilirim. İlk görüşme değil ama güven verdiğiniz taktirde, değişik görüşmelerimizi konutunuza gelerek hakikatleştirebilirim. ŝahsen o güven duygusunun oluşmasını çok istiyorum. Zati daha evvelden de söylediğim gibi beni beğeneceksiniz ve kesintisiz alıcım olmak isteyeceksiniz.

25 yaşının altında kalan beyleri ne yazık ki yatağıma davet etmiyorum. İlkeleri olan bir Kadınım ve yalnızca yaş kısıtlamasıyla kalmak da istemiyorum. Götten veren sikiş ve cim cif yapmıyorum. Bu mevzularda taviz vermediğimi görüşme asıllaştığında da kavrayacaksınız. Ümraniye Üniversiteli ismi altında hizmet vermemi isterseniz, bir telefon kadar uzağınızda olduğunuz belirtmek isterim.

Hakkında admin

Bir cevap yazın