Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Ümraniye 18lik çıtır Çıtır Kadın Nehir
Ümraniye 18lik çıtır Çıtır Kadın  Nehir
Ümraniye 18lik çıtır Çıtır Kadın Nehir

Ümraniye 18lik çıtır Çıtır Kadın Nehir

İstanbul ’da uzun zamandır bulunuyorum ama Ümraniye 18lik çıtır Çıtır Kadın Nehir olarak çalışYabancı Fahişe 18lik çıtır başladım. Bundan evveli işim mankenlikti. Sarih laflı biri olduğum için palavra konuşmak istemiyorum; minik çaplı işlerde yer aldım ama hoşluğumun tüketildiğini düşündüğüm için bu sektöre geçtim. Bir hafta olmasına karşın çok iyi bir karar verdiğimi şimdiden kavrayabiliyorum.

25 yaşında olduğumu da söylemek isterim. 18lik çıtır olduğum için çok profesyonel olduğumu söyleyemem. Güzel sikişin profesyonelliği olur mu diye de sorgularım ama 18lik çıtırden de işimi layıkıyla yapacağımdan bellim. Zati erkeklerle iyi uyuşan bir tip olmuşumdur. Dost etrafım yalnızca Kadınlarla kısıtlı olmadığı gibi erkeklerle de kısıtlı değildir. Ümraniye Üniversiteli Kadın hizmetime istinadenden bu duyuruyu hazırladığımı öğrenil isterim.

Boyum 160, kilom 50 ’dir. Göğüslerim kocaman, kalçalarım ise serttir. Fakat bu hoş kalçalarla ilişkiye girmenizin hiçbir yolu yoktur. Götten veren sikiş yapmıyorum ve devamlı ısrar edilmesi de güzelime gitmiyor. Sağınızı ve sıhhatimi düşünerekten prezervatifi koşul koşuyorum. Son olarak cim cif yapmadığımı da söyleyerek Ümraniye Kadın duyuruma son noktayı koyuyorum…

Hakkında admin

Bir cevap yazın