Anasayfa / Ataşehir Escort / Kocasının gülü Ataşehir Kadın Kadın Firuze
Kocasının gülü Ataşehir Kadın  Kadın Firuze
Kocasının gülü Ataşehir Kadın Kadın Firuze

Kocasının gülü Ataşehir Kadın Kadın Firuze

Çıtır bir çiftiz, 30 – 35 yıl teke tek konutluluk yaşamı yaşayıp, suratlarına bakılmaz hale geldikten sonra “çiftiz” diye Çıtırleri çağıranlardan değiliz. Kınama gibi oldu bu azıcık ama bence yerinde bir ithamdı, neyse. 30 ’larına gelmemiş iki Çıtır insanız, üstelik gerçekten konutluyuz. Ben reelinde Kadın Kadın filan değilim. Zati teke tek bir şey yaşamam emin her zaman eşim yanımda olmalı ya da kocam karşıda otursun bizi izlesin, bundan da zevk alırım.

Bebeğim ödeme mevzusunu tasa etme, önceliğimiz daha başka şeyler. En asap olduğumuz şey kendisinden emin olYabancı Fahişen insanlar, “ya eşin kızarsa” absürt salak sualler geliyor. Bu sebeple kendisinden emin, sağlam tiplere sahip tek erkekleri ya da bizim gibi istekli çiftleri kabul ediyoruz.

Vakamız ucuz sikiş ama aynı zamanda eğlenmek

sikiş sırasında ne yaşanır? Bunu merak etmek hakkınız. Ben bir Kadın olarak gelen her erkeğe Kadınlığımı gösteririm, sağlam ol & sağlam vur… o zaman gözüme girersin ama bizlere gelen konutlu ya da bekar erkekler şunu kabul etmeli… kocam izlemekten aşırısını da yapabilir, o zaman “hayır” denmemeli, eşim de demez. Her türlü muhabbete sarih olmalısın, yoksa görüşme olmaz.

Kocam karşıda otursun bizi izlesin ne dersin?

Kocam bazen bizi izlemekten zevk alıyor. Şayet kayıt almak isterse alsın. Dilersen şayet suratını kapatabilirsin. Alınan her kaydın bir kopyası sende kalabilir, mesele yok.

Kocam izlemekten aşırısını da yapabilir

Kocam izlemekten aşırısını da yapabilir… yapmalı da. Çift sikişlerde başka bir deyişle swinger vakalarda eş başkalaşımı oluyor, sıradan ama bazen Kadın Kadına hatta adam adama şeyler de olmalı, neden olmasın? Bu gidişat sen şayet tek geleceksen de olabilmeli.

Son derece kesin tümceler kurduk, ne istediğimizden sonuna kadar eminiz. Bu sebeple zaman çalma görüşüde olanlar uzak dursun. Son defa yine tekerrür ediyoruz, reelinde ben Ataşehir Kadın Kadın değilim, eşim de pezo filan değil. Vakamız ucuz sikiş ama aynı zamanda eğlenmek. Sağlık, paklik, vs. her şey bizim için ehemmiyetli ama güven de ehemmiyetli. Bu olmazsa biz de olmayız, bundan emin olabilirsin.

Hakkında admin

Bir cevap yazın