Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Ümraniye Olgun Kocaman Göğüslü Kadın Sevcan
Ümraniye Olgun Kocaman Göğüslü Kadın  Sevcan
Ümraniye Olgun Kocaman Göğüslü Kadın Sevcan

Ümraniye Olgun Kocaman Göğüslü Kadın Sevcan

Hem olgun hem de insanları tahrik etmeyi vazgeç, ayakta boşaltacak bir vücuda sahip Kadının bültenini okuyorsunuz! Güzel geldiniz efendim! Azıcıktan Ümraniye Olgun Kocaman Göğüslü Kadın Sevcan olarak beni daha yakından tanıyacak ve hakkımda ki düşüncelere göre buluşma almak isteyeceksiniz. Öncelikle geçmiş ya da gelecek bayramınızı şimdiden kutluyorum. Ben bu bülteni bayram evveli yayınlayacağım ancak siz ne zaman görürsünüz bütün olarak bilediğim için böyle bir kutlama yapmak istedim. Bir Kadının olgun olması size bir hayli şey katabilir. Özellikle sikiş hakkında ki düşüncelerine güzergah verip bazı bilgiler verebilir. Neden diye soracak olursanız benim olgunluğum yalnızca olgun düşünmekle ibaret değildir. Her zaman anlamlı düşüncelerle hareket eder ve düşünmem gereken vakaları irdeleyerek düşünürüm. İste bundan dolayı belki de uzman olduğunu düşündüğünüz dallarda sizleri afallatacak bilgiler verebilirim.

Misalin cinsel ilişki hakkında ne kadar profesyonel olursanız olun karsı tür olduğumuz için birde bizim gözümüzden cinsel ilişkiyi yasaYabancı Fahişe ne dersiniz? Sizlere bir Kadının hangi pozisyonlarda saha kalkacağını, kaç defa gidip geldiğinizde bir Kadını boşaltabileceğinize dair, reelinde herkes öğrenmesi gereken ama kimsenin öğrenmediği mevzular hakkında ayrıntılı olarak bilgi verebilirim. Reelinde beni yalnızca Ümraniye Kadın olarak da görmenizi istemiyorum. Sizinle çok iyi dost olabileceğimize vicdandan inanıyorum. Benden bilgi ve tecrübe huzurunda sikiş yapmak istemiyor musunuz?

O halde sizlere Kocaman Göğüslü Kadın olarak hizmet edeceğim! Başka Bir Deyişle kartlar sarih bir biçimde ben bildiklerimiz sizin üzerinde uygulayacağım! Sizde bildiklerinizi benim üzerimde uygulayacaksınız. Bu sayede yatağımızda çekişmeli bir maç mı dersiniz, yoksa şövalye savaşlarımı dersiniz, öyle bir aktiflik olacak! Kendimi başka bir deyişle şahsi olarak özelliklerimi iletmem gerekirse, şuan 28 yasında, göğüsleri dik ve oldukça kocaman, gözleri yeşil ve sarısın bir Kadınım. Beyaz derili olduğum için göğüslerimi emerken ya da vajinamı pataklarken kızarabiliyor. Bu vaziyetten de tahrik olabileceğinizi düşünüyorum. Bunun dışında bir hayli pozisyonda ilişkiye girebilecek bir kiloda olduğumu da belirtmekte fayda var diye düşünüyorum. Sizinle konuşmak bana çok iyi geldi. Benimle size iyi gelmemi istiyorsanız, altta bulunan post kısmından benimle irtibata geçebilirsiniz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir