Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Ümraniye Gecelik Lolita Kadın Aleyna
Ümraniye Kadın  Kızıl Azra
Ümraniye Kadın Kızıl Azra

Ümraniye Gecelik Lolita Kadın Aleyna

Şayet canınız çok bunalıyorsa ve cümbüşlü bir gece geçirmek istiyorsanız hemen beni arayabilirsiniz. Zira Ümraniye Gecelik Lolita Kadın Aleyna adı ile sizlerin usunuzu başınızdan çıkaracak ve muhteşem sikiş tecrübeyi sunacağım. Öncellikle sizlere kısaca kendim hakkında bilgi vermek istiyorum. 23 yaşındayım ve çok hoş bir Kadınım. Ayrıca ideal miktarlara sahip olmam erkeklerin beni sevmesine neden oluyor. Lolita bir Kadın olarak vücudunuzun ateşini söndürmek için hazır bir biçimde sizleri bekliyorum. Alıcılarım için yalnızca gecelik hizmet sunmaktayım. Zira tek seans ve saatlik gibi hizmet çeşitlerinin sikişten zevk almak için yeterli olmadığını düşünüyorum. Şu an da bu yazıyı yazarken dahi bedenim ateşlenmeye başladı ve azgın bir halde yatağımda elimle kendimi tatmin etmeye çalışıyorum. Beni söndürebilecek ve haşin beyleri yatağıma sabırsızlıkla bekliyorum. Sağlık açısından hiçbir meselemin olmadığından emin olabilirsiniz. Zira haftalık olarak sağlık hakimiyetinden geçiyorum. Ayrıca lazer epilasyon operasyonları ve paklik mevzusuna da çok fazla dikkat eden birisiyim. Görüşmek isteyen beylerinden hijyen açısından pak olmasını istiyorum.

Götten veren ve Sakso sikişlerde rastgele bir yasak uygulamıyorum. İstediğiniz biçimde cim cif, Sakso ve Götten sikiş yapabiliriz. Fakat sizlerden istediğim tek bir şey var. İlişki sırasında kondom kullanmanızdır. Ümraniye Kadın olarak prezervatif kullanmadan ilişki önerilerini kabul etmiyorum. Lütfen bana bu mevzu ile ilgili daha fazla sual sormayın. Ayrıca sizin isteğinize uygun olarak giyim seçimi de yapabilirim. Beni evvelden arayarak ne giymemi istediğinizi belirtebilirsiniz. Fanteziniz çok geniş ise hoca, hemşire vs. gibi kostümlerle de sizlerin usunuzu başınızdan alabilirim.

Çok azdıysanız ve ateşli bir gecede kendinizi gevşetmek istiyorsanız hemen benimle irtibata geçmelisiniz. Zira sizlere öyle bir sikiş tecrübeyi vadediyorum ki zevkten havalara uçacaksınız. Kadın Kadın olarak sizlerde ricam gelmeden evvel kendi şahsi pakliğinize dikkat faktörüzdür. Aksi gidişatlarda sikiş sırasında makûs kokuların olması niteliksiz bir ilişkinin ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu sebeple hijyen mevzusunda dikkatli olmanızı istiyorum. Şayet artık yerinizde bir dakika dahi olsun durYabancı Fahişe tahammülünüz kalmadıysa benimle irtibata geçebilir ve alevli yatağımızda gecenin zevkini çıkarabilirsiniz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir