Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Ümraniye Ateşli Kadın Burcu
Ümraniye Ateşli Kadın  Burcu
Ümraniye Ateşli Kadın Burcu

Ümraniye Ateşli Kadın Burcu

2 “Hatun dediğin adamın içini titretmeli ve ismini sayıklatmalı” diyen annemin bu sözünü o kadar çok özümsedim ki Ümraniye Ateşli Kadın Burcu ismi altında hizmet verdiğim her erkeğe adımı inim inim inlettim. İddialı mıyım? Eh, ne palavra söyleyeyim var azıcık. Nede olsa 25 yaşında, gencecik, 168 boyunda, 56 kiloda sikişi bir hatunum. Ben iddialı olYabancı Fahişeyım da elin kızı mı olsun canım benim?

Süt beyazı derime elleriniz dokunduğunda bir şeyleri kıpırdadığını sezeceksiniz. Ön sevişmeyle Ümraniye Kadın Kadın hizmetim başlayacaktır. Öpüşerek yavaş yavaş ilerlerken elimle kobranızı yoklaYabancı Fahişe başlayacağım. Ben daha elimi götürmeden biçim alYabancı Fahişe başladığını kavrayacağım. İşte o zaman daha şehvetli olacağım ve zevki doruklarda yaşamak üzere üstünüze çıkacağım. Her ne kadar hoş kalçalarım olsa da onlarla Götten veren yapaYabancı Fahişecağınızı öğrenmenizi isterim. Ayrıca korunma olmadan da sikiş yapmam ki bu sağlık mevzusu benim için çok ehemmiyetlidir.

Ümraniye Üniversiteli hizmetimi sunduğum hoş bir konutum var. Buraya gelmek istemezseniz otele gelebilirim. Ayrıca telefon haricinde bana mail adresiyle de erişebilirsiniz diyerekten mail adresimi de vazgeçiyorum.

Mail: edalim025@gmail.com

Hakkında admin

Bir cevap yazın