Anasayfa / Şerifali Escort / ŝerifali Sarışın Kadın ŝeker
ŝerifali Sarışın Kadın  ŝeker
ŝerifali Sarışın Kadın ŝeker

ŝerifali Sarışın Kadın ŝeker

04 ŝerifali Sarışın Kadın ŝeker yaftasıyla bir yıldır sizlerle oluyorum. Görüşmelerimi ya kendi özel dairemde ya da otellerde asıllaştırıyorum. Niteliğe ve konfora düşkün biriyimdir. Konutumda olduğum gibi otelde de rahat etmem için en az beş yıldızlı olmasını isterim. Orijinal sarışınlardan olduğum için ayrı bir hoşluğa ve sikişiliğe sahibim. Usu başında bir erkeğin fiziğimi hoşlanmama gibi bir bahtı yoktur.

22 yaşındayım. Boyum 170, kilom ise 55 ’tir. Formda olan bu vücudumu spor yaparak gözetmeye özen gösteririm. Yemekten, içmekten kendimi alıkoymam ama spor yaparak balansımı gözeteme umursarım. Nede olsa ŝerifali Kadın Kadın ismi altında bir kariyer sahibiyim ve alıcılarımın beni hoşlanmasını çok önem veririm.

Arkadan girmek isteyeceğiniz hoş kalçalarım olsa da ne yazık ki Götten veren sikiş yapamıyorum veya yapmak istemiyorum. Zira bunun acı verici bir şey olduğunu öğreniyorum. Narin vücuduma acı sürükletmekte hiç istediğim şeyler arasında yer almıyor. Ayrıca sıhhatli bir yaşam sürüyorken, sırf ŝerifali Üniversiteli oldum diye korunmayı elden vazgeçeceğimi düşünmeyin. Prezervatifsiz asla kalmıyorum…

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir