Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Rus Kumral Ümraniye Kadın
Rus Kumral Ümraniye Kadın
Rus Kumral Ümraniye Kadın

Rus Kumral Ümraniye Kadın

Unutulmaz bir gecede benimle atesli sikiş yasamak isteyen beyler doğru yerdesiniz. Rus Kumral Ümraniye Kadın Tatiana ünüyle alanımda tecrübeli ve lolita bir Kadın olarak sizleri azdırmak için çesitli hizmetler veriyorum. Öncellikle azıcık kendim hakkımda bilgi vermek istiyorum. Bu sektöre ilk kez Rusya`da giris yaptım. İlk basladığım zamanlarda azıcık deneyimsizliğim ve erkeklerle doğru iliskiyi kuramamam bana kasvetler olusturdu. Sonradan ise ülke değisikliği yaparak Türkiye`ye tasındım. Burada bir hayli erkek ile beraber zaman geçirerek kendimi alanımda gelistirmeye basladım. Verdiğim hizmetlerden tüm müsterilerim memnun kalYabancı Fahişe basladı ve hatta bir kez iliskiye giren beyler beni yine istiyordu. Artık bende isime odaklanYabancı Fahişe ve isimi sadece para olarak görmemeye basladım. Kendimin de atesini söndürmek ve aynı zamanda partnerimi tatmin etmek için tüm vücudumla hizmet veriyorum.

Yatakta benimle olduğunuz her saniyeden zevk alacaksınız. Ümraniye Kadın olarak sizlere asıl Rus hatunun nasıl bir haz verebileceğini öğreteceğim. Fakat gelmeden evvel sizlerden ricam hijyen kaidelerine dikkat etkeniz ve pak olmanızdır. Yatakta gösterdiğim performansa inanaYabancı Fahişecaksınız. Bedenim su an çok ateslendi ve genital bölgeme bir seyler sokmamak için kendimi güç yakalıyorum. Beni gevşetebilecek olgun beyleri yatağıma bekliyorum. Sunu da söylemek istiyorum ki yalnızca davetiniz ile istediğiniz lüks mekanlara geliyorum. Kendi konutum hizmet vermeye uygun olmadığı için ne yazık ki konutumda sizleri karsılayamıyorum. Şayet isterseniz beni 4-5 yıldızlı otel rezidanslarına da götürebilirsiniz. Saatlik ve tek seans gibi hizmetler vermiyorum. sikişte zaman kısıtlaması olmasından hoşlanmıyorum. Bu nedenle de yalnızca atesli bir gece hizmeti vermekteyim.

Yanıma gelen konutlu erkeklerin hepsi eslerinin onları tatmin edemediğini söylüyor ve her zaman onların yanında olmalarımı istiyorlar. Atesli bir Kadın olarak beyler zaman geçirmekten sevinç alıyorum. Ümraniye Kadın Kadın olarak yanıma geldikten sonra kendinizi bana vazgeçebilirsiniz. Üzerinizdeki senelerin bitkinliğini atacak ve gevşeyeceksiniz. Doyumsuz bir Kadın olduğum için partnerimin tez yorulmasını istemiyorum. Gece süresince durmadan sikiş yapabilecek kapasiteye sahibim. Şayet benim gibi bir Kadın arzu ediyorsanız hemen beni arayabilirsiniz. Telefon numaramı arayarak benim hakkımda tüm ayrıntıları bilebilirsiniz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir