Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Özel Seçkin Ümraniye Kadın Ayla
Ümraniye Kadın  Kızıl Azra
Ümraniye Kadın Kızıl Azra

Özel Seçkin Ümraniye Kadın Ayla

Gününüz çok sıkıcı geçiyorsa ve daha coşkulu bir hale getirmek istiyorsanız kesinlikle benimle müddet geçirmelisiniz. Özel Seçkin Ümraniye Kadın Ayla adı ile kendi alanımda uzun zamandır nitelikli hizmetler vermekteyim. Benimle birlikte geçireceğiniz her dakikadan zevk alacağınızdan hiçbir kuşkunuz olmasın. Her bir alıcım ile özel olarak ilgileniyorum. Tüm isteklerinizi en nitelikli biçimde yerine getirmek için elimden geleni yapıyorum. Seçkin bir Kadın olarak beraber geçireceğimiz zamandan memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Yatakta istediğiniz pozisyon ve fantezileri birlikte reelleştirebiliriz. Yalnızca Götten sikiş yapmıyorum. Öbür tüm sikiş cinslerini sıcak yatakta birlikte yaşama geçirebiliriz. Alıcılarım için kendi konutumda da hizmet vermekteyim. İsterseniz sizi kendi konutumda konuk edebilir isterseniz de beni konutumdan alarak istediğiniz rastgele bir mekana götürebilirsiniz. Bu arada cinsel ilişki sırasında prezervatif kullanmanızı istiyorum. Kondom kullanılmadan cinsel ilişki önerilerini kabul etmiyorum. Lütfen beni arayarak bu mevzu ile alakalı rahatsız etmeyin. Zira fazla fiyat ödeseniz dahi Götten sikiş ve kondomsuz ilişki önerilerini kabul etmeyeceğim.

Beni istediğiniz zaman arayabilir ve bir buluşma isteyebilirsiniz. Ümraniye Kadın olarak yatakta sizlere ilişki evvelinde Ayşe ve kucak dansı eşi hafifletici hizmetlerde vermekteyim. Bu biçimde sikişe daha iyi adapte olmanızı ve ekstra haz almanızı sağlıyorum. Fakat özel Ayşe hizmetimden faydalanmak isteyen beyler ilave fiyat ödemek zorundadır. Çok iyi Ayşe olduğum da söylenebilir. Birkaç sene Ayşe olarak da hizmet verdiğim için bu alanda de tecrübeli biriyim. Tek seans ve gecelik olmak üzere alıcılarım için hizmet sunmaktayım.

Ayrıca sikişte çok azgın biri olduğumu da söyleyebilirim. Çok azgın olduğum için partnerimin de benim gibi azgın ve olgun şahıslar olmasını seçim ediyorum. Şayet sikişte kendinize güveniyorsanız ve beni becerebileceğinize inanıyorsanız hiç düşünmeden irtibata geçebilirsiniz. Ümraniye Kadın Kadın olarak yatakta yaşayacaklarınızı asla unutYabancı Fahişecağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca aramızda yaşananların yalnızca ikimizin arasında kalacağından ve şahsi bilgilerinizin paylaşılYabancı Fahişecağından hiçbir kuşkunuz olmasın. Beraber zaman geçirmek isteyen beylerin beni arayarak buluşma arz etmeleri yeterli olacaktır. Ardından sıcak yatağımızda çılgınlar gibi sikiş yapabiliriz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir