Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Lolita Sakso Ümraniye Kadın Kadın Fidan
Ümraniye Kadın  Kızıl Azra
Ümraniye Kadın Kızıl Azra

Lolita Sakso Ümraniye Kadın Kadın Fidan

Gencinden yaşlısına her türlü beyefendiye Lolita Sakso Ümraniye Kadın Kadın Fidan ismini beğene isteye sunuyorum. Benim için ilk ehemmiyetli olan şey partnerimi mutlu etmekten başka bir şey değildir. Tabi bunun evvelinde sizlerden belirli bir ölçü para isteyeceğim. Bu para sizlere sunacağım nitelikli hizmetin kıymeti olacaktır. Taze, Çıtır ve hoş bir Kadın olduğum için emin ol az dahi istiyorum ama kimilerine çok gelebiliyor. Çok gelenlere saygı gösteriyorum ve pazarlıktan nefret ettiğimi de belirtiyorum. Haliyle onlarla değil de daha çok parayı mesele etmeyen beylerle görüşüyorum. Her ne kadar lolita olsam da gerçeğinde sikişte çok zaferli ve iddialı bir ad olduğumu öğreniyorum. Şayet söylediğim kadar değilsem de paranızı geri vermekten çekinmiyorum. Şimdiye kadar böyle bir şey hiç olmadı ama olYabancı Fahişecağı anlamına da gelmediği için her duyurumda bunu belirtmekten çekinmiyorum.

Hafif minyon görünümlü, klasik beden miktarlarına sahip, kumral saçlı, sarih derili ve sikişi bir Kadınım. Bu hoşluğumun en hoş ispatı da sanırım duyurumdaki fotoğraflardır. Bu fotoğraflara bakarsanız nasıl biri olduğumu daha net kavrayabilirsiniz. Sizlerden tek ricam fotoğraflarıma bakıp, kendinizi erkenden tatmin etmemenizdir. Başka Bir Deyişle tam hoşluğumu görün diye yarı üryan fotoğraflar ilave edebiliyorum ama kimileri de o fotoğraflara bakıp kendini tatmin ediyor. Onun yerine gelin canlı kanlı içime sokun ki zevkten havalara uçun değil mi? Ümraniye Kadın olarak sunduğum bu hizmette çok yaşlı erkeklerden de telefon alabiliyorum ki bunu mesele de etmiyorum. Çoğunun kuşu dahi güç şer kalkıyor ama hoşluğum karşısında ötmeyen kuş dahi bülbül gibi şakıyabiliyor. O istikametten de usunuzda hiç sual işareti olsun istemem.

Yeterince uzun bir Kadın Ümraniye bülteni olduğunun farkındayım. Son olarak Sakso sikiş hizmetime değinmek istiyorum. Küçük bir ağzım olsa da bir haylinizin aletini köküne kadar alıp, gırtlak yapabiliyorum. Fantezi isteyenlere de genelde kremşanti kullanıyorum ve daha istekli ağzına alan sürüklüyorum. Sakso sikiş ve daha aşırısı için duyuruma yorum atmanız gerekiyor. Telefon numaramı saklılık nedeniyle buradan değil de mail vazgeçenlere veriyorum.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir