Anasayfa / Çekmeköy Escort / Konuta Gelen ve Konutu Olan Taş gibi orospu Çekmeköy Kadın Aysu
Konuta Gelen ve Konutu Olan Taş gibi orospu Çekmeköy Kadın  Aysu
Konuta Gelen ve Konutu Olan Taş gibi orospu Çekmeköy Kadın Aysu

Konuta Gelen ve Konutu Olan Taş gibi orospu Çekmeköy Kadın Aysu

Konuta Gelen ve Konutu Olan Taş gibi orospu Çekmeköy Kadın Aysu isminden de kavrayabileceğiniz üzere sizleri hem kendi konutumda ağırlıyorum hem de konutunuza kadar geliyorum. Fakat otele netlikle gelmiyorum. Bu mevzuda asla taviz vermiyorum. Oteli beğenmeme nedenim reelinde pakliğe önemsememden kaynaklanmaktadır. Bakmayın istedikleri kadar kendilerini beş yıldızlı olarak pazarlasalar da ucuz Kadın çalışanlarından hiçbir farkı yok onlarında! Görüntü var ama işlev yok. Sanırım ne demek istediğimi kavradınız…

Azıcık da olsa konutumdan bahsetmek isterim. Zira Çekmeköy Kadın olarak hizmet vereceğim beyler genelde konutuma gelmek istiyor. Konutum iki katlı ve müstakildir. Başka Bir Deyişle öyle apartmanda filan değilim. Çevrede konutlar var ama öyle fazla yaşayan insan yok. Bunları söyleme nedenim kendinizi daha fazla rahat sezmenizi istememden kaynaklanıyor. Huzursuz olmanızı gerektirecek hiçbir husus olmadığını öğrenmelisiniz. Yumuşacık yatağımda beni haykırdırarak istediğiniz gibi becerebilirsiniz. Zati 21 yaşında Taş gibi orospu Kadın olarak karşınıza çıkıyorum. Sizlere hudut koymadan istediğiniz gibi içime girebileceğiniz söylüyorum.

Siyah saçlarımın gerek kokusu, gerek yumuşaklığı sizi sizden alacak diye düşünüyorum. Saçlarımı anlayıp bana Sakso yaptırırken alacağınız zevkten çok memnun kalacağınızı da öğreniyorum. 165 cm boyum ve 50 kilom olduğu için hafif minyon görünüyorum. Kalçalarımın sıkı olması beni Götten veren sikiş mevzusunda da bir hayli iyi yapıyor. Gerçi çok acı sürüklüyorum ama Çekmeköy Kadın Kadın olarak sizlere zevk vereceksem sezeceğim acının hiçbir ehemmiyeti yok.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir