Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Konuta Alan Ümraniye Kadın Kadın Damla
Konuta Alan Ümraniye Kadın  Kadın Damla
Konuta Alan Ümraniye Kadın Kadın Damla

Konuta Alan Ümraniye Kadın Kadın Damla

Sarışın, su örneği hoşluğu ve kendisine has stiliyle ben her zaman etrafımda Kadın, erkek gözlerinin üzerime bir araya gelmesine neden oldum. 22 yaşındayım, ela gözlerim var ama sarışın derili bir Kadınım. Değişikliğimi en başında burada emin ediyorum sanırım. Saç tarzımdan, inceliğime, zarafetime kadar ben tamamen bana özel bir Kadınım, Ümraniye Kadın Kadın olduğum zaman bu sebeple sizleri memnun edebilirim. Belli önceliklerim var ama… mesela 50 kilo ve 171cm boyunda, Taş gibi orospu bir Çıtır kızım ve çok azgınım ama sizinle zaman geçirirken seçkin erkekler olduğunuzu öğrenmek isterim.

Konuta Alan Ümraniye Kadın Kadın bülten fotoğrafımı bu sabah çektim. Beni en iyi halimle görmeniz yerine en aktüel halimde, bugünkü hoşluğumla görmenizi isterim. Sakso sürüklerken bu ince dudakların sizi ne kadar azdıracağını varsayım edebiliyor musunuz? İnanın bana bu vaziyet kolay varsayım edilebilir bir vaziyet değildir, zira ben benleyken erkeklerin hayal ettiklerinin çok üzerinde haz almalarına neden olurum.

Bazı kurallarım var şayet beni istiyorsanız o zaman kurallarıma da uymalısınız, kuralları:

  • Prezervatif belirli olmalıdır ama saksoda ben seçkin erkeklere bir şeyler yapabilirim…
  • Konutta zaman geçiririm ve bende konut var. Sizlere de gelebilirim ama ilk birliktelikler belirli bende olmalıdır.
  • Erkekte pakliğe, bakıma umursarım. Merak etmeyin ben de pak, nitelikli bir Kadınım.

Konutta Ümraniye Kadın Kadın

Hayal kural erkekleri her zaman beğenmişimdir ne de olsa o hayaller Konutta İstanbul Kadın Kadın olduğum zaman fetişlere, cümbüşe dönüşecek. Avrupa yakasındayım… mahalle adı şimdi vermiyorum ama zamanla neden olmasın ne de olsa bende zaman geçireceğiz bu bilgiyi vereceğim ama tez etmeyin evvel sizi tanıyayım. Bir de… tel no da vermiyorum ben yorumlardan bana erişin ben karşılık olarak sizlere dönerim.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir