Anasayfa / Ataşehir Escort / Kendi Evinde Ayşe Ataşehir Kadın Günay
Kendi Evinde Ayşe Ataşehir Kadın  Günay
Kendi Evinde Ayşe Ataşehir Kadın Günay

Kendi Evinde Ayşe Ataşehir Kadın Günay

2016 senesinden beri Kendi Evinde Ayşe Ataşehir Kadın Günay ismiyle sizlere kendi konutumda mutlu son hizmeti veriyorum. Bu devirde işini layıkıyla yapan Ayşe bulmak bir hayli güç ki bunu her zaman kabul ediyorum. İki masaj yapıyor, sonra başlıyor aleti yalaYabancı Fahişe ondan sonra patentli Ayşe olup, karşınıza çıkıyor. Ben onlardan değilim. Senelerce masaj salonlarında çalıştım. Hatta konutumda sertifikalarım dahi duruyor. Teknikleri çok iyi bildiğim için nereniz arıyorsa sizi öyle hoş gevşetecek, öyle hoş mutlu edeceğim gibi şaşıp kalacaksınız. Genelde bu hafiflemenin ardından geçime isteğiyle karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu surattan görüşmelerimi en azından üç saatliğine yapıyorum. Üç saatin altında seanslarım yoktur.

Konutumun bir odasını yalnızca masaj için ayırdım ve tertip ettim. Oldukça rahat edeceğiniz bir etraf olacak. Zorunlu müzik yardımlarıyla beraber bir anda dış dünyadan kopacak, huzuru bulmuşçasına hafifleyeceksiniz. En azından ayda bir yanıma gelmek isteyeceksiniz. Bu stil bağımlılık istemiyorsanız bence hiç Ataşehir Kadın Kadın olarak beni istemeyin. Dediğim gibi en makûs mizacım bağımlılık yapmamdır.

Sakso ve cim cif kabul ediyorum. Prezervatifsiz de birliktelikler yaşıyorum ama Götten veren asla yapmıyorum. Öneri dahi etkeniz beni çileden çıkarYabancı Fahişe yetiyor. Bunun haricinde merak ettiğiniz tam suallerin yanıtını duyurumun altına yazmanız yeterli olacaktır. Olası olduğunca süratli yanıtlaYabancı Fahişe çalışıyorum. Ataşehir Kadın duyurumdaki telefon numaram ise geceleri hariç devamlı sarihtir.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir