Anasayfa / Kadıköy Escort / Kadıköy Çıtır Kadın Gözde
Kadıköy Çıtır Kadın  Gözde
Kadıköy Çıtır Kadın Gözde

Kadıköy Çıtır Kadın Gözde

Herkese Merhaba bebekler canlarım. Ben kadıköy Çıtır Kadın Kadınlardan Gözde. Henüz 20 yaşındayım ve istanbul ’a 18lik çıtır taşındım. 1.60 boyundayım ve kavrayacağınız üzere minyon tipli bir Kadın Kadınım. Bu işe henüz 18lik çıtır başladım. Kavrayacağınız taze birisiyim. Ama sakın bazı mevzularda çekinmeyin benden. Hala deneyimli olmasam da siz Manita erkeklerim sayesin de deneyimlerime deneyim katacağım ve günden güne büyüyeceğim. Siz beylerim ile alakalı düşündüklerimi ve hayal ettiklerimi öğrenseniz zevkten kafayı yersiniz. Fantezi mevzusunda benden iyisini tanımıyorum, özellikle ön sevişme mevzusun da çok istekli ve azgın bir kız kimliğine bürünmekte gerçekten üstüme yoktur. Benim en büyük özelliklerimden bir tanesi ön sevişme ile erkeğimi sikişe hazırlamaktır. Zira sikiş evvelsin de ön sevişme sayesin de siz erkeklerimi yatağıma yatırıp yavaş yavaş atıyor, sonrasın da usunuzu kaybetmeseniz bile kafanızdan silemeyeceğiniz bir anı vazgeçiyorum sizlere. Bu işi netlikle para kazanma emelli yapmıyorum. Ufaklık senelerime kadar katlanan son derece büyük olan bu azgınlığımı gideremediğim için bu yola müracaat ettim ve son deva olarak siz erkeklerimin benim azgınlığımı artık tamamlamasını istiyorum.

Fantezi seven Çıtır Kadın Gözde

Fantezi yapmasına bayılıyorum. Neden öğrenmiyorum ama sanırım genlerim de var. Görüşmelerimi kendi konutum da yapmaktayım. Siz erkeklerimi çok hoş karşıladığımdan emin olabilirsiniz. Konutuma geldiğiniz de sizleri kedi elbisem ile karşılıyorum. Sizlere fantezi yapmasını çok hoşlandığımı söylemiştim değil mi? Kendimi sizlere birkaç maddeden anlatırsam şayet;

sikişi ve son derece özgüvenli,

Siz erkeklerini zevke getirmesini bilen,

Bu işi para kazanma emelli yapYabancı Fahişen bir Kadınım.

Bu yaşamda en nefret ettiğim şey netlikle aldığı paranın hakkını vermeyen Kadın Kadınlardır. Beni onlarla aynı kefeye bile koymanızı istemiyorum. O surattan benimle hoş ve unutulmaz bir gece geçirmeyi gerçekten istiyorsanız beni arayın.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir