Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Hudutsuz Azeri Ümraniye Kadın Gülbahça
Hudutsuz Azeri Ümraniye Kadın  Gülbahça
Hudutsuz Azeri Ümraniye Kadın Gülbahça

Hudutsuz Azeri Ümraniye Kadın Gülbahça

Buraya geldiğim günden yasadığım bugüne dek bildiğim tek sey ne oldu öğreniyor musunuz? Tam erkekler aynı! Evet, bunu bildim. Hudutsuz Azeri Ümraniye Kadın Gülbahça olarak buraya gelmeden evvel kendi ülkemde bir müddet bu isi yapmıstım. Neden tüm erkekler aynı diye düsündüğümü soruyor olmalısınız. Sunu belirtmek isterim ki, erkekler sikiş yaparken benim üzerimde çok acımasız oluyorlar. Başka Bir Deyişle hem Azerbaycan hem de Türkiye ’de kiminle sikiş yaptıysam hep acımasızca becerdiler ve becermeye de devam ediyorlar. Dısarıdan bakıp hayrına ekmek parası vereceğimiz insanlar dahi acımasızca beceriyor. Buna sahit oldum diyebilirim. İlk kez bülten verdiğim için ne anlatacağımı bütün öğrenmiyorum. En iyisi azıcık kendi özelliklerimden bahsetmek olacak.

Öncelikle Azerbaycan ’da Bakü sehrinde doğdum geliştim. Bundan dolayı Türkçeyi çok iyi öğreniyorum diyebilirim. Azıcık minyon tipli olsam da, kalçalarımın çıkıntısı sizde bel kırması olarak adlandırılıyormus. Başka Bir Deyişle benim gibi kalçası genis ve dik hatunları gördüğünüzde ‘ ’ben bunun belini çatır çutur kırarım ’ ’ diyor musunuz! Belimin inceliği ve göğüslerimin oldukça derli toplu olması sizi olduğundan fazla azdıracak diye düsünüyorum. Ümraniye Kadın olarak beni seçim faktörüz için size nasıl davranmalıyım? Bana size nasıl davranmam gerektiğini yorum kısmında belirtirseniz, ona göre siz dönüs yapıp buluşma verebilirim. Merak etmeyin maliyet mevzusunda anlasırız. Bu arada hala kisisel özelliklerimden bahsetmedim. Gizeme geldi kisisel bilgilerimden ve neler yapabildiğimden bahsetmeye!

Belirtmem gereken bir gidişat var ki, minyon tipli Kadınlar Götten sikiş yapamaz diye bir sey yoktur. Onu uyduranlar, bu isi yapıp beklediği müsteri kitlesini olusturaYabancı Fahişen insanlardır. Ben çok hoş Götten sikiş yapabiliyorum ve müsterilerimde bu vaziyetten dolayı gayet hoşnutlar. Azeri Kadın olarak bunun dısında 18lik çıtırden üzerinize çıkıp sekmeyi çok hoşlanıyorum. Başka Bir Deyişle beni hoplatarak becerirseniz, sikişin doruklarına çıkmamak imkânsız olur diyebilirim. Bunun dısında henüz 25 yasımda olduğumu belirtmemde fayda var sanırım? Bence bu yas bütün sikiş yapmanın zirve yası diyebilirim. Şayet sizde benimle cinsel iliskiye girmek isterseniz, bu sayfanın altına yorum yapabilir, kendinizi tanıtabilirsiniz. Size en kısa müddet içerisinde yanıt vereceğimi belirtmek ister, iyi çalısmalar dilerim.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir