Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Her yere gelen Lolita Ümraniye Kadın Birsen
Her yere gelen Lolita Ümraniye Kadın  Birsen
Her yere gelen Lolita Ümraniye Kadın Birsen

Her yere gelen Lolita Ümraniye Kadın Birsen

Her yere gelen Lolita Ümraniye Kadın  Birsen

Her yere gelen Lolita Ümraniye Kadın Birsen

Tazecik bedenimin tadına bakmak isteyen azgın beylere Her yere gelen Lolita Ümraniye Kadın Birsen olarak hizmetler vermek için sabırsızlanıyorum. Gerçi neredeyse bir aydır bu işi yapıyorum ama yine de o ilk günkü heyecanı içimden bir türlü atamadım. Özellikle otele gelirken ve sizinle birlikte aynı odaya girdiğimde o heyecan kat kat artıyor. Kimisi bu durumdan rahatsız oluyor kimi de gerçekten beğeniyor. Hatta bazıları da benim gibi heyecanlanıyor. Fakat bu heyecan, kaliteli bir şekilde hizmet vermeme engel olmuyor. Genelde benim ilk adımım sizleri tanımak oluyor. Sohbet muhabbet ettikçe zaten o heyecan yavaş yavaş diniyor ve birbirimize biraz daha güvendikten sonra gerisi geliyor. Yani direk şak diye sikişe geçen tiplerden değilim. Ağır ağır, zevk alarak yapmak istiyorum. Sizler de bana uyum sağlarsanız gerçekten çok sevinirim.

Sabahlara kadar Her yere gelen Kadın hizmeti verebilirim!

Sabahlara kadar Her yere gelen Kadın  hizmeti verebilirim!

Sabahlara kadar Her yere gelen Kadın hizmeti verebilirim!

Uzun vadeli görüşmelerden her zaman daha çok zevk almışımdır ki bu yüzden de gecelik görüşme isteyen beyleri ön planda tutYabancı Fahişe çalışıyorum. Lolita olmamdan dolayı tecrübelerim tabi ki kısıtlıdır ama yine de birçok Kadından daha iyi sikiş yaptığımı biliyorum. Mesela olmazsa olmaz dediğim şeylerden biri kesinlikle ön sevişmedir. Bu aşamayı olabildiğince uzun tutuyorum ki çoğu zaman sakso çekemeye başladığımda boşalmış oluyorsunuz. İlk boşalmanızın ardından sizlere biraz süre veriyorum ve tekrar yalaYabancı Fahişe başladığımda aletinizi tekrar rahatça kaldıracaksınız. Ardından içime girip uzun uzadıya beni becerebileceksiniz. Farklı pozisyonlar denemeyi seven biri olduğumdan 69 gibi pozisyonları da tatmayı tercih ediyorum. Ben sizin aletinizi yalarken sizler de benim vajinamı yalayabilirsiniz. Bunlar tabi ki en basit örnekler ki birçoğunu eminim benimle olmasa bile başkasıyla deneyimlemişsinizdir. Fakat benimle yaşayacaklarınız öncekilere hiç benzemeyecek. O kadar çok keyif alacaksınız ki hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Sizi sınırlandırmayı hiç düşünmüyorum. Canınız nasıl istiyorsa benimle o şekilde birlikte olmanıza imkan sağlayacağım. Bu yüzden telefonda aradığınızda Götten veren var mı yok mu diye sormanıza bile gerer yok. Zaten görüşme sırasında genelde akışına bıraktığım için o anda Götten veren gerekirse domalır içime girmenizi beklerim. Yani siz istemeden ben zaten o imkanı sizlere yaratırım. Otel dışında başka yerlerde ne yazık ki görüşmeler yapamıyorum ki zaten belli başlı bir evim bile yok. Normalde buralı değilim ki evimde olmadığı için genelde benim gibi Ümraniye Kadın hizmeti veren arkadaşlarımın yanında kalıyorum. Zaten gecelik görüşmeler yaptığımdan genelde geceleri otelde oluyorum. Kısacası herhangi bir yerim yok… Evinize de kolay kolay geleceğimi sanmıyorum. Düşünün bir aydır görüştüğüm erkekler var ama onların bile evine gitmekten çekiniyorum. Biraz güven meselesi… Eğer sizlere güvenirsem ve gerçekten kaliteli vakit geçiriyorsak o zaman tereddüt etmeden gelebilirim. Bu konuda bana karşı anlayışlı olmanızı bekliyorum.

Saatlerce sikiş yapacak halimiz yok, araya başka eğlenceler, zevkler de katmamız gerekecek. Neyse ki sohbetim aşırı tatlıdır. Benimle konuşurken asla sıkılmazsınız. Sürekli konuşan tiplerden de değilimdir. Yeri geldiğinde susmasını, dinlemesini bildiğim gibi yeri geldiğinde konuşmasını da bilirim. Bu yüzden hiç kimse benimle konuşmanın sıkıcı olduğunu söyleyemez. Telefondayken de bunu anlarsınız diye tahmin ediyorum. Bu arada resimler bana ait ama birçoğunuz inanmakta güçlük çektiği için telefonda yüz yüze görüşmek isteyebiliyor. Hatta bazıları işin suyunu çıkarıp soyunmamı, şov yapmamı filan istiyor ama öyle bir dünya yok! Şov istiyorsanız Ümraniye Kadın Kadın olarak yan yana gelmemiz gerekiyor 🙂 Yani şov yapmam ama dileyen olursa yüzümü gösterebilirim. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde randevu alabilirsiniz. Ben nasıl sizlere güvenmekte zorlanıyorsam sizler de bana güvenmeyebilirsiniz ki bu gayet anlaşılır bir durumdur.

Sohbet ve sikiş yeterli mi? Bana göre yeterli değil! Özellikle gecelik görüşme yapacaksak başka şeylerde yapabiliriz. Mesela beraber akşam yemeği için dışarı çıkabilir veya direk otelde yemeğimizi yiyip, sonrasında odamızda içkilerimizi yudumlayabiliriz. Rakıyı aşırı seven biriyim ama diğer içkilerle de aram kötü değildir. Kadın Ümraniye hizmetimde yani kısacası sadece yok, yok 🙂 Aklıma gelen her şeyi sizlere anlatYabancı Fahişe çalıştım ama ne derece başarılı oldum bilemiyorum. Hala sorularınız varsa ilanıma yorum atın veya direk beni arayarak sorun…

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir