Anasayfa / Şerifali Escort / Grup Yapmayı Seven ŝerifali Kadın Kızlar Lale ve Gül
Grup Yapmayı Seven ŝerifali Kadın  Kızlar Lale ve Gül
Grup Yapmayı Seven ŝerifali Kadın Kızlar Lale ve Gül

Grup Yapmayı Seven ŝerifali Kadın Kızlar Lale ve Gül

Daha evvelden hiç grup sikiş yaptın mı? Yaptıysan da bizim kadar hoş miydi? İllaki birinden birine hayır yanıtını vermek zorundasın. Neticede Grup Yapmayı Seven ŝerifali Kadın Kızlar Lale ve Gül ismiyle hizmetler veren dünyanın en hoş iki Kadınıyız. Tamam, azıcık mübalağa etmiş olabilirim ama gerçekten arkadaşım Gül ’de bende senelerce fotomodellik yaptık. Şayet hoş olmasaydık o işi senelerce yapamazdık. Her önüne gelen ne yazık ki nesnellerin önüne geçemiyor. Belki beni tanıyınca suratımı daha evvel görmüş olduğunu dahi fark edeceksin.

Zati birbirimizi nerden tanıdığımızı, dost olduğumuzu kavramışsındır. Şayet anlamadıysan da inan hiç zorlamadan duyurumdan çık. Bazen o kadar absürt insanlar arıyor ve absürt sualler soruyor ki işten soğutuyorlar. Bakmayın telefonda çok sakin ve istekli konuşurum ama bazen asabımın üstüne ararsanız tersleyebilirim. Öyle bir gidişatta “Niçin bağırdın ki tatlım, yanlış bir şey mi söyledim?” dersen kusurumu fark eder özrümü de dilerim. Hep ben telefonları açacakmış gibi konuşuyorum ama arkadaşım Gül ’de yanıt verebilir. Neticede ikimiz de ŝerifali Kadın olarak çalışan ateşli Kadınlarız.

24 yaşlarında olduğumuzun da altını çizmek isterim. Daha çok Çıtır olmamıza karşın haddinden fazla sikiş tecrübesine sahibiyiz. Her şeyi vazgeç ikimizde çok iyi uyuştuğumuz için yatakta bunu basitçe gösterebiliyoruz. Muhakkağım ilkleri yaşayacaksın ama bakalım bunu zaman gösterecek. Biz yalnızca seni Kadın ŝerifali Kadınlar olarak bekliyor olacağız.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir