Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Esmer Çıtır Ümraniye Kadın Kadın Hacer
Ümraniye Kadın  Kızıl Azra
Ümraniye Kadın Kızıl Azra

Esmer Çıtır Ümraniye Kadın Kadın Hacer

Esmer Kadınları daha çok hoşlandığınızdan mı yoksa piyasada benim kadar hoşunu bulamadığınız için mi geldiniz öğrenmiyorum ama Esmer Çıtır Ümraniye Kadın Kadın Hacer olarak hepinize yetecek kadar azgın ve istekliyimdir. Hiç unutmuyorum, bir defasında; iki beğendiğim alıcım benimle aynı saatte buluşmak istedi ve ikisini birden seçemeyeceğim için bir öneri sundum. Ya onlarla o gün hiç görüşmeyecektim ya da ikisi de benim konutuma gelip, grup sikiş yapacaktık. Daha evvel birkaç kere daha grup sikiş yapmışlığım vardı ama bu seferki değişik olacaktı. Neticede erkekler birbirini hiç tanımıyordu ve hemen hemen ikisi de gerçekten çok sağlam sikiş yapan erkeklerdir. Başka Bir Deyişle duvardan duvara vurabilecek kadar güçlü ve bakımlı erkeklerdi. O önerim kabul edildiğinde ikisi de konutuma geldi. O gece sabaha kadar sikiş yaptık desem inanır mısınız? O kadar çok sevinç ve zevk aldık ki sırf bu surattan yalnızca grup sikiş hizmeti veresim dahi geldi.

Az öykümden de kavrayabileceğin gibi son derece azgın ve istekli bir Kadınım. Erkeğin ne kadar sert sikiş beğeniyorsa beğensin ben ondan daha aşırısını beklerim ve asla tatmin seviyesine erişmem. Hep daha aşırısını isterim. sikişte bu kadar iyi olup bir de fiziki açıdan erkeklerin aradığı bir surata, hoşluğu sahip olunca Ümraniye Kadın piyasasında hem tanınan hem de beğenilen biri haline geliyorum.

Az da olsa beni hiç tanıYabancı Fahişenlar tanımış oldu. Tam bu anlattıklarım şayet seni yeteri kadar tatmin etmiyorsa benim gibi Kadınlarla aralıksız beraber müddet geçiren dostlarınızı arayın ve adımı mesele. Onlar sizlere nasıl bir Kadın olduğumu zati anlatacaktır. Bu kadar uzun bir bülten vermeyi hiç düşünmüyordum ama o, bu, şu derken yazıp, çizmişiz

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir