Anasayfa / Ataşehir Escort / Esmer Ataşehir Kadın Emel
Esmer Ataşehir Kadın  Emel
Esmer Ataşehir Kadın Emel

Esmer Ataşehir Kadın Emel

Esmer, 23 yaşında ve 48 kilo, uzun & fit bir Kadınım. Ataşehir Kadın olduğum anlarda hoşluğumla suratınızın gülmesine neden olurum ama bitmedi, ben yaptıklarımla da suratınızı güldürürüm. Kendimden çok eminim, bendeki yalnızca boş bir özgüven değil. Şayet benle zaman geçirirseniz neden şahane bir Kadınım? Kavrayabilirsiniz.

Ataşehir Kadın Emel Fotoğrafları


 

Yukarıyada fotoğraflarımı araştır. Hayli yüklüyorum zira beni aradığın zaman usunda sual işaretinin kalmasını istemiyorum. Şayet sikişiliğimden emin olmuşsan o zaman şimdi de ince ayrıntılardan bahsedelim.

Ataşehir Kadın Emel Maliyet ve Görüşme Koşulları

Azıcık resmi bir dille kendimi ifade ediyorum, kusura bakmayın, samimiyeti baş başa olduğum ana gizliyorum. Gelelim Ataşehir Kadın maliyetim mevzusuna tek gece teke tek görüşme 3000TL, grup görüşme 4500TL ve pazarlıksız. PAZARLIKSIZ GÖRÜŞME YAPIYORUM. Bu kesin bir vaziyet, bunda uyuşalım ama güven vermem gerekli. Bu sebeple ödememi elden alırım. Tanışır, sohbet ederiz. Uyuştuk mu? O zaman ödememi alırım.

Saksoda hiçbir zaman prezervatif kullandırmam. Bu bahsettiğim maliyetler prezervatifsiz sikiş fiyatı değildir. O zaman maliyet değişir ama bazen istediğim maliyet verilse de prezervatifsiz sikiş yaşamam. Bu sebeple hudutsuz Ataşehir Kadın Kadın maliyetimi şimdilik vermiyorum, bunu özel bir sohbette değerlendiririz.

Hakkımdaki en ehemmiyetli ayrıntı sanırım ajans kaydımın olmamasıyla ilgili. Kime evet derim kime hayır derim? Bu yalnızca beni ilgilendirir. Hiçbir zaman zevk sahibi olan bir Kadın olduğumu unutmam, unutturmam. Bu sebeple önceliğim her zaman eğlenebileceğim erkeklerle olmak. Bu şansta elbette zamanla indirimler yapar, mükâfatlar & imtiyazlar veririm, şüpheniz olmasın, erkeğimi eğlendirmek mevzusunda üzerime tanımam.

Bende görüşme yapabilirim, Ateşehir merkez mahallelerinden birisinde, bir plazada kalıyorum ama otellere ya da konutlara da gelebilirim. Bunun için ek ödeme almam. Ataşehir Kadın olduğum zamanlar nazsız, kaprissizdir. Üstelik sevişmek mevzusunda da çok iyiyim. Bende yaşamım, benle yaşayacağın şeyler seni hakikat anlamda memnun eder. İçki kullanabilirim ama mübalağa etmiyorum, sigara hiç hoşlanmam… sikiş sonrası bir kere dışında izin etmem. E ne de olsa beraber zaman geçirirken bolca dudak dudağa an yaşayacağız.

Atatürk ’te oturuyorum. Telefonların bazen müsait olmuyor ama şayet bana ileti atarsanız sizlere hemen yanıt veririm.

Hakkında admin

Bir cevap yazın