Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Dudullu Kadın Kendi Evinde Berçin
Dudullu Kadın  Kendi Evinde Berçin
Dudullu Kadın Kendi Evinde Berçin

Dudullu Kadın Kendi Evinde Berçin

Sizin için cinsel ilişkiye gireceğiniz Kadın nasıl olmalı? Hırçın Kadınlara karşı yatakta hazırlıklı mısınız? Mesela size çok hırçın olduğumu söylesem korkar mısınız? Dudullu Kadın Kendi Evinde Berçin olarak yukarıyada sorduğum üç suale de yanıt vermenizi istiyorum. Vereceğiniz bu yanıtlar içerisinde tercih yapıp, ona göre dönüş yapıyorum ve şayet irtibat balakalarınızı da yazdıysanız, arayıp buluşma saatini belirliyorum. Konutuma gelecek beylerin kılık elbise mevzusunda ve paklik mevzusunda çok dikkatli olmasını istiyorum. Toplum yaşamında bulunan değişik insanlarla aynı sitede oturduğum için davetlilerimin iş elbisesiyle konutuma gelmesini istemiyorum.

Neticede özel bir şey yaşayacağız ve kendinize değer vererek benim konutuma gelin. Evet, paklik mevzusunda oldukça titiz bir Kadınım. Ancak bu bölgede o kadar yoğun çalışan insanlar var ki, iş çıkışı benimle görüşmek istiyorlar. Şayet kendi havlunuz ve terliğinizi getirirseniz, konutumda bulunan ikinci banyoda duş alabilirsiniz. Dudullu Kadın olarak size banyoda eşlik etmeyeceğimi belirtmek isterim. Bu mevzuda ısrar edecek olan beyleri ise ısrar şiddetine göre konutumdan gönderebilirim.

Ben dediği dedik bir Kadınım. Henüz 26 yaşındayım ve lafımın üzerine laf söylenmesinden nefret ediyorum. Kendi Evinde Kadın olarak son yedi aydır Götten sikiş yapmadım. Başka Bir Deyişle bu vaziyet istemediğim için değil, yalnızca Götten sikiş yapmak isteyen alıcı denk gelmediği içindir. Şayet arkadan ilişkiye girmek isteyen alıcılarım varsa, telefonla aradığımda bu vaziyeti bana iletsinler. Ona göre paklik yapacağımı belirtmek isterim. B           eni kısada olsa tanıdınız. Şayet sizin için yeterli olacağımı düşünüyor ve sesimi de dinlemek istiyorsanız, bu saf üzerinden irtibat balakalarınız bana gönderebilirsiniz. İyi günler.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir