Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Doyumsuz Çıtır Anadolu Yakası Kadın Sevde
Doyumsuz Çıtır Anadolu Yakası Kadın  Sevde
Doyumsuz Çıtır Anadolu Yakası Kadın Sevde

Doyumsuz Çıtır Anadolu Yakası Kadın Sevde

Herkes erkeklerin her zaman sikiş düşündüğünü söyler. Bunun bütün tersini ispatlamak için doyumsuz Çıtır Anadolu Yakası Kadın Sevde olarak yatağına gelmek istiyorum. Çıtır olduğum için henüz kabiliyetlerimin büyümediğini ve bu işte ustalaşmadığımı düşünebilirsin. Kafandaki bu düşünceleri yok etmek beni aramanı nasihat ediyorum. Emin ol şu ana kadar beraber olduğun tüm Kadınlardan daha ateşli ve daha tecrübeliyim. sikiş yaşamım her ne kadar geç başlamış olsa da birkaç senede o kadar fazla erkekle yatağa girdim ki bir erkeğin ne istediğini ilk gördüğüm anda varsayım edebiliyorum. Senin de bakışlarından, konuşmandan ve hareketlerinden ne kadar deneyimli olduğunu sezebilir yatakta ne gibi serüvenler peşinde olduğunu kavrayabilirim.

Benim gibi hem Çıtır hem de işini ustalıkla yerine getirebilen bir Anadolu Yakası Kadın ile beraber olmak için birkaç kaideye de dikkat faktör lüzumlu natürel ki. Ama merak etme, koyduğum bu kaideler ikimizin de daha şehvetli bir gece geçirmesine imkân sağlıyor. İlk olarak bedenin olabildiğince pak ve hoş kokulu olmalı. Misal olarak ben her gün birkaç kere duş alır, afrodizyak tesirli beden yağlarını kullanırım. Böylece karşımdakinin beni daha fazla arzulamasını sağlarım. Bunun dışında bana olabildiğince centilmen ve hürmetli davranırsan çok mutlu olurum. Belki nazikliğin karşılığında yatakta sana muhtelif sürprizler hazırlayabilirim. Son olarak buluşacağımız mekana zamanından kazançsan gerçekten çok iyi olur. Öğreniyorsun benim gibi meşgul ve ateşli birinin zamanı oldukça kıymetli oluyor.

Buluşma zamanı geldiğinde ve birbirimizle muhabbet etmeye başladığımızda olası olduğunca rahat faktörü istiyorum. Şayet Kadın mevzusunda acemi biriysen merak etkene gerek yok. Coşkusunu dindirmek ve deneyimini artırmak için üzerinde her türlü muameleyi uygulayacağım. Özellikle kısa zamanda tatmin olan bir erkeksen, sana nasıl daha uzun vakit sikiş yapılacağını öğretebilirim. Doyumsuz Kadın sıfatını almamın nedenini merak ettiğinden eminim. Genellikle partnerlerim bir kere tatmin olduğunu görmek bana yetmiyor. Karşımdaki şahsın isteği kalmayıncaya kadar onu tatmin etmek ve doyumsuzluğumu ona göstermek beni oldukça tahrik ediyor. Sen de benim gibi bir partnere sahip olmak istiyorsan hemen ileti at.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir