Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Atesli Ucuz Ümraniye Kadın Fulden
Atesli Ucuz Ümraniye Kadın  Fulden
Atesli Ucuz Ümraniye Kadın Fulden

Atesli Ucuz Ümraniye Kadın Fulden

Hem atesliyim hem de piyasaya göre oldukça uygun maliyetliyim! Oh ne hoş! Daha iyisini, duyuru olarak açan var mı diye düsünmeden edemiyorum. Atesli Ucuz Ümraniye Kadın Fulden olarak sizlere en uygun ve en anlasılabilen bir sekilde kendimi anlatacağım. Aslen İzmir doğumlu bir Kadınım. Orada doğdum orada geliştim. Öğreniyorsunuz ki ülkemizde de en hoş kızlar İzmir ’den çıkıyor. Belki hepsi değil ama %85 gibi azılı çoğunluk hoş bu sehirde. Erkekler öyle diyor en azından. Hakikatinde zevkler tabi ki göreceli bir kavramdır ancak bazı Kadınlar vardır ki herkes tarafından hoşlanılır. Bunlardan bir tanesi Ajda Pekkan ’dır mesela! Tas gibi hatun denilir öyle değil mi?

İste bende onlardan biri olduğumu düsünüyorum. Herkes tarafından sevilen, herkes tarafından izlenen bir Kadınım. Peki, böyle bir Kadınsam sanırım ucuz hizmet vermem azıcık absürtlük oluyor öyle değil mi? Benim müsterim olYabancı Fahişecak fobim hiçbir zaman olmadı arkadaslar. Benimkisi bir büyüğümden bildiğim stratejidir ve be bu stratejiyle maliyetimi bu kadar uygun yakalıyorum. Bu kadar kolaydır! Ümraniye Kadın olarak şayet fobim olsaydı emin olun, suan ki özgüvenim hiç olmazdı. Beni gördüğünüzde başka bir deyişle suratımı gördüğünüzde ne demek istediğimi çok iyi kavrayacaksınız. Bunun dısında muamele mevzusunda ise bazılarına göre çok basarılıyım, bazılarına göre hâlâ beceriksizlerim var.

Ama genel olarak iliskide erkeleri mutlu ediyorum. Başka Bir Deyişle yalnızca aletinizi boğazıma kadar alamıyorum. Yalnızca kafasını ağzıma alıp aletinizin medyayı yalayabiliyorum. Bunun dısında daracık bir vajinam var ki 22 yasında bir Kadın olarak aletinizi vajinamdan çıkarken güçlük sürükleyeceksiniz. Ben çok konusmaktansa icraat yapmayı seven bir Kadınım. Bu mevzular hakkında çok konusmayı öğrenmem. Çokta anlatmayı hoşlanmıyorum. Ama size yalnızca sunu net olarak söyleyebilirim ki, Atesli Kadın olarak beni becerirken gözlerinizi kapattığınızda sükredeceksiniz! Bu yaşamda size en iyi tecrübeyi yasattığım için dua edeceksiniz. Bunu bu kadar net ve kesin olarak söylüyorum. Götten veren sikiş için henüz erken yastayım ancak açılısı yapacak birini arıyorum. Daha doğrusu kafamda ki özelliklere yatkın birini bulursam Götten tecrübeyi yasamak istiyorum. Bu belki de sen olursun. Ne dersin?

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir