Anasayfa / Ataşehir Escort / Atasehir Tek Seans Taş gibi orospu Kadın Didem
Atasehir Tek Seans Taş gibi orospu Kadın  Didem
Atasehir Tek Seans Taş gibi orospu Kadın Didem

Atasehir Tek Seans Taş gibi orospu Kadın Didem

Süratli yasa Çıtır can ver düsünesini özümseyerek yaşamını idam ettiren, cümbüş düskünü, 21 yasında, Atasehir Tek Seans Taş gibi orospu Kadın Didem ismiyle insanları mutlu ederek ekmeğinin pesinde olan bir Kadınım. Genelde kısaca kendini tanıt dediklerini bunu diyorum ama tabi ki siz bedelli beyler için bu kadar kısa bir açıklamanın yeterli olYabancı Fahişecağını düsünüyorum. Fiziki özelliklere çok görme taraftarı değilim zira fotoğraflar orijinaldir. Başka Bir Deyişle gördüğünüz gibi bir Kadınım. İnanYabancı Fahişen olursa görüntülü arayabilir ve teyit edebilirsiniz. Bunu çok mesele yapan biri değilim. Her erkeğin hosuna gideceğim veya her yanıma gelenle görüseceğim diye bir sey de yok. Yan yana gelince anlasaYabancı Fahişebiliriz ki dediğim gibi görüsmeyi sonlandırabiliriz. Bunun için sizden para filan isteyecek çirkef biri değilim.

Dolaşmayı seven biri olduğum için yanınıza gelmeyi istiyorum. Kadın Atasehir hizmetimi tek seans olarak veriyorum. Çok ender bu kaideyi çiğniyorum ki bunun için hem müsterimi hoşlanmam hem de sonrasında biriyle buluşmamın olmaması gerekiyor. Siz bosaldığınızda benim de ad bitmis oluyor. Bu arada böyle diyorum diye oldubittiye getirdiğimi sakın düsünmeyin. Hatta hemen bosalmayın diye hemen sikişe geçmeden evvel uzunca bir müddet sevisiyoruz. Öpüsüyor, yiyisiyor en sonda sikişe geçiyoruz. Bunu da 18lik çıtırden yavas yaparak zevk alan biriyim ama tabi ki bu asamada komutları siz veriyorsunuz. Ne derseniz oluyor.

Bazı hudutlarım olduğunu belirtmek istiyorum. Netlikle Götten veren yapmıyorum. Bana istediğiniz kadar para vermeyi öneri edin, istediğiniz kadar ısrar edin 18lik çıtırden de bu kararımı arttayım. Başka Bir Deyişle hiçbir kuvvet bana bunu yaptıramaz. Bu kadar katı olmamın nedeni hem beğenmiyor olusum hem de bana absürt gelisidir. Korunmasız birliktelik yasamıyorum. Prezervatif yoksa bende yokum. Atasehir Kadın olarak bir müsteriyle haftada yalnızca bir kere görüsüyorum. Hep aynı insanları görmeyi çok beğenmiyorum. Daha doğrusu 18lik çıtır seyler tatmak istiyorum da diyebiliriz. Paramı pesin alır sonrasında Manita tadında devam ederim. Özel bir istek, fantezi arayısı varsa bunları bana evvelden söylemenizi isterim. Şayet sartlar bana uymuyorsa hiç randevulasmayız ki bu ikiniz için de iyi olacaktır.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir