Anasayfa / Ataşehir Escort / Ataşehir Seçkin Koca Meme Kadın Ferda
Ataşehir Seçkin Koca Meme Kadın  Ferda
Ataşehir Seçkin Koca Meme Kadın Ferda

Ataşehir Seçkin Koca Meme Kadın Ferda

Size şimdi bu işe nasıl başladığımı, nelerden sevdiğimi anlatacağım ama lütfen sonunda ‘ ’yok artık demeyin! ’ ’ Ataşehir Seçkin Koca Meme Kadın Ferda olarak kendimden kısaca bahsetmek gerekirse, 21 yaşında, İngilizce hocalığı okuyan, siyah saçlı, renkli gözlü, buğday derili bir Kadınım! Bundan bir sene evvel üniversiteyi kazandım ve burada ki ilk senem! Reelinde ailesi tarafından son derece edepli bir eğitim almış bireyim! Başka Bir Deyişle ailem memleketimde son derece saygı gören köklü bir ailedir! Buraya geldiğim yoğun tempo ders çalışmalarım ve zorlu imtihanlarım neticeyi kafamı dağıtmam gerekiyordu! Mektepte organizasyon yapan bir grubun, bir televizyon kGötten verenında talk Show yapan programa gideceklerini bildim!

Her neyse benim içinde müthiş bir tecrübe ve kafa dağıtma olacaktı! Neticede ünlü insanları görecektim! Dostlarımla beraber otobüslere binip yola çıktık! Beni kesintisiz kesen bir çocuk vardı! Konuşmak istiyordu ancak, dostlarımın yanımda olmasından dolayı uygun zamanı bekliyordu! Sanki barbar bir kaplanın av olarak gördüğü ceylanı takip eder gibi beni izliyordu! Daha sonra bir yolunu bulup benimle tanıştı ve Manitasi olmamı istedi! İşte ona evet dediğim gün Ataşehir Kadın olduğum gündü!

Ayyaş bir yılbaşı gecesi beni becermişti! Artık onundum ancak acı hakikatle karşılaştım! Manitam dediğim şahıs konutluydu! Tabi ben darmaduman olup kendimi bu işe adadım! Şuan Ataşehir Kadın Kadın olarak şuan çok mutluyum ve alıcılarımın benden buluşma almasını bekliyorum! Beni bekletmeyip buluşma için yorum yapan ilk 10 bireye muhteşem bir indirim yapacağımı sakın unutmayın!

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir