Anasayfa / Ataşehir Escort / Atasehir Kumral Azeri Kadın Gözel
Atasehir Kumral Azeri Kadın  Gözel
Atasehir Kumral Azeri Kadın Gözel

Atasehir Kumral Azeri Kadın Gözel

Hakikatinde suan yatmam ve bedenimi dinlendirmem gerekiyor ancak bu site dikkatimi çekti ve bende bir bülten yayınlamak istedim. Umarım kıymet bilen kisiler dönüs yapar. Atasehir Kumral Azeri Kadın Gözel adını ancak çapkın bir beyefendiyseniz duymusunuzdur. Buraya geleli henüz 2 sene oluyor ancak burada bulunduğum sürece müsterilerime en iyi hizmeti verebilmek ismine çalıstım diyebilirim. Bizim Saksoarda ‘ ’bacaklara pekmez dök ve yala ’ ’ diye bir deyim vardır. Sanırım burada kolon gibi bacaklar tümcesiyle aynı anlam tasıyor. İste ben benim bacaklarımdan tutunda göğüslerime kadar her yerim kolon ve tas gibi.

Göğüslerimi anlatarak nasıl daha iyi anlatabilirim diye düsünüyorum. Hafif buğday derili olduğum için göğüs uçlarımın hafif kızarık olması, emin olun sizi tahrik edecektir. Atasehir Kadın olarak dıs görünüsüm hakkında azıcık daha ayrıntı vermem gerekirse, kıvırcık kahverengi saçları olan, renkli gözlü ve uzun boylu bir Kadınım. Göz göze geldiğim her erkeği tesirlerim ve benimle sohbet ettiği anda bağımlım yaparım. Bu söylediğimi zati benimle surat surata görüstüğünüzde kavrayacaksınız.

Azeri Kadın olarak dilerseniz sikiş esnasında sizinle kendi sivem ve dilimle de konusabilirim. Bunu bazı müsterilerim özellikle istiyor zira daha sikişi oluyormusum. Sakso sikiş mevzusuna gelince, içimden çıkan aletleri ağzıma almıyorum. Başka Bir Deyişle önden ya da arkadan iliskiye girmeden evvel Sakso sikiş yaparsak bunu kabul edebilirim ancak, iliski sonunda aletinizi ağzıma almıyorum. Bu bilgiyi de sizinle paylasmak istediğimi belirtmek istiyor, huzur ve sıhhatli günler diliyorum.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir