Anasayfa / Ataşehir Escort / Atasehir Kadın Özel Alman Margarita
Atasehir Kadın  Özel Alman Margarita
Atasehir Kadın Özel Alman Margarita

Atasehir Kadın Özel Alman Margarita

Erkeğinin yuvarlar, Kadınının da göz kamastırıcı hoşlukla çıktığı bir ülkeden çıka geldim! Atasehir Kadın Özel Alman Margarita bülten baslığımdan da anlayabileceğiniz gibi Almanya ’dan geldim. Orada yasarken Alman arkadaslarımdan çok Türk gurbetçi arkadaslarım vardır. Buraları anlata anlata tamamlayamıyor, ne kadar hoş olduğunu söylüyorlardır. Tabi bunun hemen yanına orada yasamanın da çok güç olduğunu söylediler. Bende maceracı biri olduğum için gurbetçi arkadasımın biriyle Türkiye ’ye geldim. Gerçekten de burası anlattıkları kadar hoştu ve bende çok sevmistim. Almanya ’ya geri dönesim hiç gelmedi. Bende burada bir konut tutarak Atasehir Kadın Kadın olarak çalısYabancı Fahişe basladım. Arkadasıma da çok söyledim ama o bu isi yapmak istemedi. Kısa ve öz bir sekilde buraya gelisim bundan ibaret diyebilirim.

Her insan gibi bende özel olduğumu düsünüyorum. Hoşluğum, kabiliyetlerim ve hayata bakısımla bir hayli insanın alkışını alıyorum. Atasehir Kadın sektörüne de girdikten sonra etrafım azıcık daha genisledi. Aradan iki ay geçmis olmasına karşın daha simdiden hiç telefonlarım susmuyor. Ben böyle bülten vermesem dahi daha önceki müsterilerim hep arayıp görüsmek istiyor. Fakat ben hep aynı kisilerle görüsmeyi istemiyorum. Bu surattan da 18lik çıtırlere öncelik veriyorum. Gün süresince üçten fazla erkekle asla beraber olmuyorum. Hatta bu sayısı genelde birin üstüne dahi çıkarmıyorum. Bunun nedeni erkenden deforme olup, işten men edilmek istemeyisimdir. Belki bunların yazılı olduğu bir kural yok ama gerçekten çok hırpalayan bir is yapıyorum. Haliyle bende kendime dikkat etmeye çalısıyorum.

Ön sevisme, Sakso, cim cif ve daha usuna gelen veya gelmeyen her türlü seye sarihim. En iyi yaptıklarımın arasında ise netlikle Sakso sikiş yer alıyor. O kadar hoş ağzına alan sürüklüyorum ki usunuzu delireceksiniz. Bunun sözlerle ifade edilis sekli olmadığı için yalnızca beni sınamanızı istiyorum. Sonrasında zati ne demek istediğimi de anlayacaksınız. Arkadan girmek isteyen beylere de her daim kapım sarih ama sarihçesi önden girmek varken arkadan girmek çok absürt! Tabi her görüse, zevke de saygım var. Yeter ki siz mutlu olun! Ben yabancı Kadın olarak sizin mutluluğunuzla da yetinmesini öğrenirim.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir