Anasayfa / Ataşehir Escort / Ataşehir Kadın Balıketli Sema
Ümraniye Kadın  Kızıl Azra
Ümraniye Kadın Kızıl Azra

Ataşehir Kadın Balıketli Sema

Çıtırlik yılarlımdan bu güne kadar beraber olduğum kız dostumla geçim içinde yaşadık. İkimizde konutluluk çağına geldiğimizde ben o günlerde Ataşehir Kadın Balıketli Sema olma yolunda yeşil ışık yakarak ilerlemekteydim. Ben hormon balansı bakımından cinsel güdülerimi tetikleyen bazı farklılıkların olduğunu fark etmiştim. Zira ergenlikten çıktıktan sonra konutluluğa hazırlanırken hali hazırda erkelerle kaçamaklara devam ediyordum. Zira iki gün sevişmedim mi enerji patlaması yaşıyor, hemen elimi klitorisime atarak mastürbasyon yapıyordum. Henüz 21 yaşındayken sikiş oyuncaklarım vardı. Belden bağlamalı dildolar, çift girişli dildo ve buna eş zevk aletleri. Hepsini internet alışverişi yaparak almıştım. Kargo geldiğinde hepsini makyaj malzemesi diye alıyordum.

Yaşama böyle Ataşehir Kadın gözünden bakarak devam ederken, kız dostumun eşi gözüme çok güzel görünüyordu. Adam o kadar becerikli ve gülünç bir yapıya sahipti ki çevresine he zaman pozitif enerji saçıyordu. Dostum olmasına karşın erkeğinin bedelini öğrenemeyen eşi ise bütün anlamıyla mendebur bir yapı sergiliyordu. Her gördüğümde içimin kıpırdadığını ona karşı bir şeyler hissettiğimi kavrıyordum. Fakat ikimizde konutlu olduğumuz için bir şey yapmak istemiyordum. Ben konutlu olmama karşın hem mastürbasyon yapıyor, hem de Kadın dostlarımla delice lezbiyen ilişki yaşıyordum. Bir gün dostum eşiyle bana geldi. O an erkeğimin ne kadar ateşli ve doyurucu olduğuna hissettim. Eşimi dışarı yollayıp onunla yalnız kalmanın yollarını arıyordum.

Bir sabah uyandığımızda banyoda su sesi geldiğini fark ettik. Baktığımda çamaşır aygıtı su kaçırıyordu. Dostumun eşinin bu sorunu haledeceğini öğreniyordum. Hemen eşimi malzeme alYabancı Fahişe gönderdim. Dostumda yan komşu ile kahve içmeye geçmişti. Ben destek etmek için konutta kaldım. Bütün istediğim civar oluşmuştu. Hemen yatak odasına geçerek altıma bol bir mini etek giydim. Altıma külot giymedim. Hemen banyoya geçtim. Çamaşır cihazının arda bakmak istermiş gibi üzerine bastırdım. Bu pozisyonda bacaklarımı açmış ıslak vajinamı sergilerken erkeğime seslendim. İçeri girdiğinde Balıketli Kadın kalçalarımın arasından suyu damlayan definemi görünce hiç zaman kaybetmeden evvel şunun suyunu keselim diyerek aletinin başını dudaklar arasına yerleştirdi. Yavaş hareketlerle içime girdi. Fazla zaman olmadığı için ben çabuk ederek içime boşalmasını sağladım. Bundan sonrasında ki daha ateşli pozisyonlarda seni bekliyorum.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir