Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Anadolu Yakası Kadın İngiliz Adrian
Anadolu Yakası Kadın  İngiliz Adrian
Anadolu Yakası Kadın İngiliz Adrian

Anadolu Yakası Kadın İngiliz Adrian

Etrafınızda ki hanımefendilere kıyasla değişik bakıs açım ve yanılgısız fiziğim ile Anadolu Yakası Kadın İngiliz Adrian adımın belleklerinize isleneceğini iddia ediyorum. Süt beyazı ve pürüzsüz cildimin, apaçık ve ısık saçan surat hoşluğum ile bütünlesmesine sanki hayran kalacaksınız. İngiliz bir hanımefendi olarak görüsmelerimi lüks yerlerde gerçeklestirmekteyim. Yasayacağımız zevkin, pak ve hijyen bir yerde vücudumuza islenmesi taraftarıyım.

Bu konuma nasıl geldiğimi ve Anadolu Yakası Kadın olarak zevk alanında nasıl bir şöhret yaptığımı sizlere azıcık bahsetmeliyim. Öncelikle, yanılgısız fiziğimin ne denli bir ebatta olduğunu farkında olmadan sıradan bir yaşamın içerisindeydim. Zamanla kendime gösterdiğim özen ve etrafımın sağladığı destek ile bir hayli erkeğin dikkatini sürükleyen bir yapıya büründüm. Fiziğimin hatasızlığı, essiz hoşluğumla bütünlesmesiyle birlikte sık, essiz aksesuarlar ile yaptığım kombinasyon sonunda sanki her beyefendinin aynı yatağa girmek isteyeceği bir Kadın modelini olusturuyorum. Suan ise caddelerde ve sokaklarda dolaşırken, beni fark eden erkeğin sanki usuna girmekteyim. Bu gidişatın bana çok fazla motivasyon sağlaması sanki siz kıymetli müsterilerim ile gerçeklestirdiğim birlikteliklerde bir sikiş cihazına dönüsmeme olanak tanıyor.

Duyurumu uzatarak gerçeğinde sizleri çok sıkmak istemiyorum. Bu nedenden dolayı da yavas yavas sona yaklasmak istiyorum. Anadolu Yakası Kadın Kadın olarak hizmet verdiğim için rastgele bir alan hududum yoktur. Anadolu Yakası ’nda olduktan sonra istediğiniz konuta, rezidansa veya otele kazancım. Tabi evvelinde telefonda konusarak amacınızın ciddi olduğunu kavramam gerekiyor. Sizleri beğeniyor, haberlerinizi bekliyorum…

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir