Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Anadolu Yakası Götten veren Yapan Kızıl Kadın Göksel
Anadolu Yakası Götten veren Yapan Kızıl Kadın  Göksel
Anadolu Yakası Götten veren Yapan Kızıl Kadın Göksel

Anadolu Yakası Götten veren Yapan Kızıl Kadın Göksel

Coşkuyu seven erkekler için 18lik çıtır piyasa oluşturYabancı Fahişe başlayan olgun ve deneyimli Anadolu Yakası Götten veren yapan kızıl Kadın Göksel zevkten kudurtan seansları ile süratli bir giriş yaptı. Haberiniz oldun diye söylüyorum, benim için zaman, mekan, pozisyon ve yaş hududu asla yoktur. Eşimden boşandıktan sonra iki sene aşk acısı sürüklerken sikişe olan özlememi süratli cinsel birlikteliklerim ile karşılama ediyorum. Uzun seneler eşimle zevkli ve coşkulu bir birliktelik yaşadık. Ne zamanki eşimin kardeşi aramıza kara kedi gibi girdi her şey tepe taklak oldu. Onunla muhatap olYabancı Fahişe başladıktan sonra zati eşimle aramızda ne coşku kaldı ne de cinsellik. Uzun müddet direndim ama artık direnemeyeceğimi kavrayınca boşanarak bu ıstırabı tamamladım.  Şu an 45 yaşındayım,1.68 boyunda, sevişmek için ideal 60 kilodayım.

Boşanmamın üzerinden iki sene geçtikten sonra kızımı evlendirmeye karar verdim. Beraber olduğu delikanlıya üniversite için gittiği yerde çaktırınca atak kalma fobisi ile bir an evvel evlendirmeye karar verdim. Reelinde bir an evvel onu evlendirip, kendime bir yol seçmek istiyordum. Bende en kolay yol olan Anadolu Yakası Kadın işini seçtim. Tercihime destekçi olan erkeğime hali hazırda parasız çaktırıyorum. Onunla tanışmamız, düğünden evvel olmuştu. Kızımı istemeye geldiklerinde kapı aralığında bana sürtünmesi aramızdaki ilk kıvılcımı çakmıştı. Düğün günü kızımın oğlan tarafındaki cümbüşü için kazanç gelmez gözlerim onu aradı. Kısa müddet sonra geldi. Kazanç gelmez göz göze geldik. İkimizde birbirimizi istiyorduk. Benim ateşli bedenim sevişmek için yanıyordu.

Etrafı hakimiyet ettikten sonra acilen çarşıya gitmem gerektiğini söyleyince en boş onun olması işimi kolaylaştırdı. Ben hemen eşi yanında olmasına karşın hiç ona aldırış etmeden otomobile bindim. Benden başka kimse binmesine izin etmeden ivedi ettirdim. Beraber çarşıya doğru giderken durmasını söyledim. Araba durunca ön koltuğa geçtim. Otururken bacaklarımın açılması niye geriye oturup öne doğru kaydım. Külotum olmadığından klitorisim ıslak hali ile görünüyordu. Hemen direksiyonu ormana doğru kırdı. Bu arada eliyle Götten veren yapan Kadın vajinamı parmaklaYabancı Fahişe başlamıştı dahi. Tenha bir noktaya geldiğimizde hemen arka koltuğa geçtik ve ben hemen domalarak pozisyonu yarattım. Zati ıslanmıştım. Eliyle beni yolda iki kez orgazm yaşatmıştı. Aletinin başını evvel vajinamın ıslaklığı ile nemlendikten sonra Götten verenıma öyle kökledi ki ben çığlık attım. Sende Götten verenımdan girmek istersen pozisyon hazır bekliyorum.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir