Anasayfa / Anadolu Yakası Escort / Alman 18lik çıtır Kadın Jackie
Ümraniye Kadın  Kızıl Azra
Ümraniye Kadın Kızıl Azra

Alman 18lik çıtır Kadın Jackie

Birçoğunuz duymuş oldu Berlin ’de doğdum ve 20 yaşıma kadar da oradan hiç çıkmadım. Ama şuanda İzmir Alman 18lik çıtır Kadın Jackie olarak sizlerle birlikte oluyorum. Tek amacım Türkiye ’ye gelip, buraları gezip görmekti ama gelince tek kelimeyle buralara aşık oldum diyebilirim. Tabi sadece taşına, toprağına değil, aynı zamanda erkeklerine de bayıldım. Bizim Saksoardaki erkeklerin çoğu çakma erkektir. Yani sizin halk dilinizle de toptur diyebilirim. Ne sizdeki yürek, ne de cesaret var ki beni en çok azdıran şey de aslında budur. Neden tüm dünya sizden korkuyor biliyor musunuz? Çünkü sizdeki taşak hiç kimsede yok da ondan! Tek eksiğiniz biraz tembel olmanızdır. Biraz çalışsanız, eğitime önem verseniz, bir şeyler için çaba gösterseniz emin olun dünya lideri olmayı bırak, tüm dünyayı ipe dizersiniz!

O kadar Türk erkeğini övdüm, Türkiye ’yi övdüm! Sırf bunun için bile yerinizde olsam benimle birlikte olurdum 🙂 Şaka bir yana ama İzmir Kadın piyasasında nadir bulunan biriyim. Sonuçta alman Kadınlar çok nadir böyle ilanlar veriyor. Daha çok Rusların ilanı var ama onların da çoğu çakma 🙂 Resimler de gördüğün gibi orijinal sarı saçlı, açık tenli, iri denilebilecek portakal kıvamında göğüsleri, pürüzsüz kalçaları olan bir Kadınım. sikişten aldığınız hazlardan çok daha fazlasını sizlere yaşatabilecek kabiliyette biriyim. Fantezileri sevdiğimi için grup sikiş filan da yapıyorum.

Daha dört aylık bir süreyle hizmet verdiğim için kendime 18lik çıtır diyorum ama bence böyle bir iş için yeteri kadar uzun bir süre! Sizler beni tercih ettiğinizde taze bir beden ve farklı bir haz ile karşı karşıya olacaksınız. Asla oldubittiye getirmem ve Manita tadında uzun görüşmeler yaparım. Tek seans, gecelik veya saatlik gibi sınırlandırmalar da yapmıyorum. Dileyen dilediği kadar benimle birlikte olabilir ki bende en az sizler kadar uzun vadeli ilişkiler içinde olmak isterim. Ücretlendirme de memnuniyetinize ve benimle olma sürenize göre değişkenlik gösterecektir. Ama amacınız sadece becerip gitmekse hiç zahmet edip İzmir Kadın Kadın ilanımdan bana ulaşmayın!

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir